Czy chcesz spróbować autentycznego ciasta Usta Romana? Jeśli tak, to powinieneś spróbować tego przepisu na ciasto Usta Romana. Jest tak pyszny, że będziesz kochać smak tego ciasta Usta Romana. Ma wiele specjalnych składników, które sprawiają, że ciasto Usta Romana jest jeszcze bardziej pyszne.

Składniki tortu Romana:

Do wykonania tego ciasta usta Romana, będziesz potrzebował cukru, masła, mąki, jaj, ekstraktu waniliowego, proszku do pieczenia i mleka.

1. Cukier: Jest to pierwszy i najważniejszy składnik tego ciasta usta Romana. Tak więc, trzeba dodać 1 filiżankę cukru do mieszanki.

2. Masło: Jest to drugi ważny składnik tego ust Romana ciasta. Więc, musisz dodać 1/2 filiżanki masła do mieszanki.

3. Mąka: Jest to trzeci i najważniejszy składnik tego ust Romana ciasto. Więc, musisz dodać 1 filiżankę mąki do mieszanki.

4. Jaja: Jest to czwarty i najważniejszy składnik tego ust Romana ciasto. Tak więc, trzeba dodać 4 jajka do mieszanki.

5. Ekstrakt waniliowy: Jest to piąty i najważniejszy składnik tego ust Romana ciasto. Więc, trzeba dodać 1/2 łyżeczki ekstraktu waniliowego do mieszanki.

6. Proszek do pieczenia: jest to szósty i najważniejszy składnik tego ust Romana ciasta. Więc, trzeba dodać 1/2 łyżeczki proszku do pieczenia do mieszanki.

7. Mleko: Jest to siódmy i najważniejszy składnik tego ust Romana ciasto. Tak więc, trzeba dodać 2 filiżanki mleka do mieszanki.

Kroki, aby zrobić Usta Romana ciasto:

Wymieszaj składniki razem, zrób studnię i wstaw do piekarnika. Temperatura piekarnika powinna być ustawiona na 180 stopni. Piec przez 15 do 20 minut.

Wnioski:

Podsumowując, są to składniki i kroki, aby zrobić usta Romana ciasto. Jeśli chcesz spróbować autentycznych ust Romana ciasto następnie można zrobić go zgodnie z podanym przepisem.