Czekolada to wspaniały smakołyk na każdą okazję, ale szczególnie nadaje się na urodziny. Możesz mieć pyszne ciasto z Guinnessem, dzięki czemu możesz cieszyć się ciastem wraz z Guinnessem.

Guinness to kremowy napój, który jest pełen kofeiny i pomaga zwiększyć czujność ludzi. Czekolada składa się z kakao i cukru i ma bogaty smak. Połączenie czekolady i Guinnessa to idealne połączenie.

Czekolada składa się z masła kakaowego, cukru, miazgi kakaowej i mleka. Mleko nadaje ciastu czekoladowemu bogaty smak. Guinness zawiera wodę, alkohol, kawę i kolor karmelowy.

Przepis na ciasto czekoladowe jest dość prosty i łatwy do przygotowania. Pierwszym krokiem jest wymieszanie mąki, sody oczyszczonej i soli. Kolejnym krokiem jest dodanie cukru i mleka. Po tym dodasz jajka i wszystko razem wymieszasz. Teraz ostatnim krokiem jest dodanie roztopionej czekolady. Wymieszaj masę i przelej ją na blachę do pieczenia. Piecz ciasto przez około 40 minut i pozwól mu ostygnąć.

Lukier jest połączeniem czekolady i białego lukru. Do polania ciasta możesz użyć cukru pudru. Lukier przygotowuje się poprzez dodanie mleka i czekolady. Dodaj cukier puder do mieszanki i dobrze wymieszaj.

Wnioski:

Mam nadzieję, że spodobał Ci się ten post i spróbujesz tego niesamowitego ciasta czekoladowego z Guinnessem. Połączenie czekolady i Guinnessa jest najlepsze.