Sernik to coś, co jest bardzo pyszne, ale nie jest łatwe do wykonania. Najważniejszą rzeczą jest to, że trzeba mieć doskonały przepis. Sekret za doskonałością leży w składnikach do pieczenia.

Istnieją różne rodzaje serników, ale ja zamierzam podzielić się z Wami jednym z najbardziej popularnych i pysznych rodzajów.

Składniki:

– 1 szklanka pełnotłustego mleka

– 2 szklanki cukru

– 2 jajka

– 1/2 szklanki masła

– 2 łyżki esencji waniliowej

– 1 filiżanka mąki

– 2 łyżki proszku do pieczenia

– 1/4 łyżeczki soli

– 1 filiżanka serka śmietankowego

– 1 łyżeczka esencji waniliowej

1. Creamy Cheesecake:

Najpierw trzeba wymieszać wszystkie składniki oprócz serka śmietankowego i esencji waniliowej. W tym procesie, trzeba użyć miksera ręcznego. Po wymieszaniu składników dobrze, wlać go do patelni i piec przez 30 do 40 minut.

2. Wilgotny sernik:

W tej metodzie trzeba wymieszać składniki oprócz masła i kremowego sera. Następnie stopić masło i dodać go do mieszaniny. Po dodaniu masła, trzeba dobrze wymieszać i wlać na patelnię.

3. Klasyczny sernik:

Klasyczny sernik jest wykonany z trzech różnych rodzajów serników, w tym procesie trzeba wymieszać składniki i piec przez 30 do 45 minut.

4. Lemon Cheesecake:

Ten rodzaj sernika jest również bardzo smaczny, ale jedyną różnicą jest to, że trzeba dodać sok z cytryny do mieszanki. Można również dodać odrobinę cynamonu do mieszaniny, a następnie piec go przez 25 do 35 minut.

Wnioski:

Najlepsze jest to, że możesz zrobić ten przepis mając tylko mikser i piekarnik. Smak jest czymś, czego nigdy nie zapomnisz. Więc, zrób swój ulubiony biały sernik i ciesz się nim.