Czy kiedykolwiek próbowałeś jeść czekoladę i orzechy razem? Jeśli tak, to jestem pewna, że cieszyłeś się jej smakiem. Jestem pewna, że będzie to dla Ciebie idealny deser. Jak sama nazwa mówi, będzie to połączenie czekolady i orzechów, które sprawi, że będziesz cieszyć się tym słodkim.

Większość osób, które spróbują tej kremowej, orzechowej czekolady, uzależni się od niej. Wymieniłam 5 moich ulubionych czekoladowych kremowo-orzechowych deserów, które z pewnością uczynią Twój dzień idealnym.

1.Pudding z czekolady i masła orzechowego

Masło orzechowe i czekolada to najlepsi przyjaciele, więc dlaczego nie zrobić z tego połączenia tego, co najlepsze. Jeśli nigdy nie próbowałeś tej kombinacji to brakuje Ci czegoś. Połączenie tych dwóch jest powodem, dla którego ten deser jest kochany przez wszystkich.

2.Babeczki z migdałami i czekoladą

Jest to bardzo znany przepis dla miłośników czekolady. Możesz zrobić tę babeczkę, dodając w misce proszek migdałowy, mąkę, jajka, kakao w proszku i roztopione masło. Wymieszać je dobrze i piec ciasto przez 15 do 20 minut.

3.Masło orzechowe i ciasteczka czekoladowe

Jeśli chcesz zrobić własne ciasteczka, to możesz użyć mieszanki ciasteczek czekoladowych i dodać do niej masło orzechowe. Wymieszaj masło orzechowe z czekoladą i sprawi, że twój dzień będzie idealny.

4.Czekolada i masło orzechowe ciasto

Jest to bardzo prosty i łatwy przepis, który można wykonać dodając czekoladę i masło orzechowe do jajka. Dodaj składniki do miski i dodać proszek do pieczenia i sodę oczyszczoną i wymieszać je dobrze.

5.Cupcakes z nadzieniem choco masła orzechowego

Są to babeczki, które są najlepsze dla miłośników czekolady. Można go zrobić przez mieszanie masła orzechowego i chipów czekoladowych w misce. Następnie dodać cukier puder do niego i wymieszać je dobrze.

Wnioski:

To była lista najbardziej efektywnych czekoladowych kremowych deserów orzechowych. Te desery są nie tylko pyszne, ale również pożywne i zdrowe dla Ciebie. Więc upewnij się, że spróbujesz je zrobić.