Jeśli jeszcze nie próbowałeś zrobić ciasta francuskiego z mrożonymi truskawkami, to nadszedł czas, abyś spróbował. Tekstura ciasta i jego smak są zupełnie inne niż zwykłego ciasta francuskiego.

Jak zrobić ciasto francuskie z mrożonymi truskawkami

Aby zrobić ciasto francuskie, wszystko, co musisz zrobić, to skorzystać z przepisu na ciasto francuskie. Jego wykonanie nie jest trudnym zadaniem. W przypadku mrożenia truskawek, musisz użyć przepisu na ciasto francuskie i zamrozić je. Gdy są już zamrożone, można je umieścić w zamrażarce.

Kiedy jesteś gotowy, aby zrobić ciasto francuskie z mrożonymi truskawkami, wystarczy dodać 2 do 3 mrożonych truskawek w cieście francuskim i przykryć je. Dzieje się tak dlatego, że truskawki nie są tak miękkie i połamią ciasto podczas wkładania ich do ciasta francuskiego. Po włożeniu truskawek możesz je zamrozić na 3 do 4 godzin.

Jeśli zastanawiasz się, jak długo mrożone truskawki pozostaną świeże, to zależy to od ich jakości. Niektóre z mrożonych truskawek pozostaną świeże przez 2 do 3 miesięcy, a niektóre przez miesiąc lub dwa.

Wnioski:

Jeśli chcesz zrobić ciasto francuskie z mrożonymi truskawkami, możesz wypróbować ten przepis. Jest to dobra opcja, jeśli nie masz czasu na zrobienie ciasta francuskiego. Więc, spróbuj i podziel się swoim doświadczeniem.